VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU

5. 9. 2023

Vážení rodiče,

už jsme přivítali nový školní rok 2023/2024, seznámili jsme se jak s novými dětmi, tak s Vámi rodiči i novými paní učitelkami.

Věřím tomu, že se všichni budeme navzájem snažit, aby se u nás Vaše děti cítily dobře a šťastně a abychom jim zpříjemnili chvíle bez Vás - rodičů.

RÁDY BYCHOM VÁS POZVALY NA PRVNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY, KTERÉ SE BUDOU KONAT DNE 12. 9. 2023 V 16:30 HODIN VE VŠECH TŘÍDÁCH. SEZNÁMÍTE SE ZDE NEJEN S UČITELKAMI, ALE TAKÉ SE DOZVÍTE CO VAŠE DĚTI ČEKÁ A NEMINE A URČITĚ VÁM RÁDY ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

TĚŠÍME SE NA VAŠÍ ÚČAST A DALŠÍ SPOLUPRÁCI.

5. 9. 2023 KOLEKTIV MŠ POMNĚNKA

24. 5. 2023 OZNÁMENÍ O ÚPRAVĚ PLATBY ÚPLATY ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ OD 1. 9. 2023

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

ŠVP - "ŽÁDNÝ SPĚCH A ŽÁDNÉ HÁDKY S POMNĚNKOU JDEM DO POHÁDKY"

PLATBY V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE

ÚPLATA ZA VZDĚLÁVÁNÍ

STRAVNÉ - PLATBA

INFORMACE K PLATBÁM (ÚPLATA ZA VZDĚLÁVÁNÍ + STRAVNÉ

ŠKOLNÍ ŘÁD

DALŠÍ INFORMACE

Co dát dítěti do mateřské školy?

• bačkory (pantofle jsou nebezpečné - nevhodné) podepsané

• oblečení na vycházku (raději starší) podepsané

• náhradní oblečení (spodní prádlo,tričko,punčocháče,ponožky) podepsané

• pyžamo (každý pátek se vrací na vyprání domů) podepsané

• hrneček (pitný režim, nejlépe plast) podepsaný

• balení papírových kapesníků - dobrovolné

• balení vlhčených ubrousků s použitelností do WC - mladší děti -dobrovolné

• děti si mohou přinést vlastní hračku, neručíme za její poškození nebo ztrátu

Doporučujeme a žádáme, aby dítě do mateřské školy nenosilo: dudlík, láhev s dudlíkem na pití, drahé hračky, šperky. Je zakázáno do mateřské školy přinášet předměty ohrožující zdraví nebo narušující dobré mravy a repliky zbraní.