LEDEN 2024

17. 1. 2024

"Mrazivé balónky"

- V tento den naší mateřskou školu navštíví balónková Evička, která dětem ukáže různá kouzla a tvoření s balónky.

Cena představení je 70 Kč. Prosíme rodiče, kteří nemají zaplacenou zálohu 500 Kč, aby zaplatili 70 Kč paní ekonomce.

22. 1. a 24. 1. 2024

"Keramika v Domě dětí a mládeže"

V tyto dny jedou děti ze tříd IV. Kytičky a III. Motýlci do Domu dětí a mládeže do keramické dílny, kde budou mít možnost vyrobit si jarní výrobek.

Cena za materiál činí 50 Kč.

23. 1. 2024

"Přednáška od policie - prevence kriminality a dopravní výchovy"

- V dopoledních hodinách navštíví naši mateřskou školu policie s programem Prevence kriminality a dopravní výchovy pro nejstarší děti z MŠ.

- Tato přednáška se bude konat na třídách IV. Kytičky v 9:00h. a na třídě III. Motýlci v 10:00h.

- Přednáška je v rámci prevence pro děti zdarma

31. 1. 2024

"Ledový měsíc"

- Děti si zábavnou a hravou formou připomenou a naučí se různé zimní sporty, básně a písně.

-  Během celého měsíce vyhlašujeme soutěž!!! Milý rodiče a milé děti, vyrobte společnými silami cokoli vás napadne když se řekne slovo ZIMA. Své výrobky přineste do mateřské školy a 31. 1. 2024 proběhne slavnostní vyhlášení nejpovedenějších výrobků. :-)