POMNĚNKOVÉ HRÁTKY PRO DĚTI S RODIČI (nejen pro děti s povinnou předškolní docházkou či odkladem školní docházky:-))

Vážení rodiče,

tento nápad vznikl z důvodu nabídnout Vám některé aktivity, činnosti, které Vám mohou pomoci při přípravě dětí ke vstupu do základní školy. Vzhledem k nynější situaci, kdy nemůžeme s dětmi činnosti dělat my, budeme Vám postupně vkládat buď odkazy na různé podklady pro práci s dětmi doma, nebo přímo naše vlastní interaktivní hry.

Doufáme, že se s dětmi nejen naučíte a procvičíte různé aktivity, ale že se u společné práce také třeba zasmějete.

Kdo nám bude chtít práci dětí ukázat, a to bychom byly všechny paní učitelky moc rády, můžete nám práce naskenovat a poslat na email: reditelka@mspomnenka.cz nebo nám můžete společnou práci s Vámi vyfotit a poslat také na email. Z případných fotografií uděláme fotogalerii na těchto stránkách, kterou budeme postupně doplňovat a můžete se tak i navzájem motivovat v různých činnostech.

Přejeme Vám ještě jednou krásné společné chvíle s dětmi a sledujte další informace v této složce :-), budeme zde případně zadávat dětem i úkoly na ven!

Za MŠ Pomněnka Bc. Denisa Bukorová

Pomněnkové vzdělávací programy pro pomněnkové šikulky :-)

1. 4. 2021  Naše nová VELKONOČNÍ VÝUKOVÁ APLIKACE :-) - PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ VELIKONOCE!!!

Pomněnkové vzdělávací programy pro pomněnkové šikulky :-)

Naše první aplikace pomůže dětem procvičovat nejen geometerické tvary a rozpoznávat tvary stejné. Přejeme pěknou zábavu.

Naše druhá aplikace pomůže dětem procvičovat a přiřazovat různé barvy. Přejeme pěknou zábavu.

Další aplikace dětem umožní zahrát si s významy slov a s pohádkovými postavičkami. Přejeme pěknou zábavu.

Další aplikace dětem umožní zahrát si s pejskem Alíkem, zahrát si pexeso a projít se vyznačenou trasou myší. Přejeme pěknou zábavu.

Tato aplikace umožní dětem přiřazovat velké tiskací písmeno k obrázku, který na dané písmeno začíná. Přejeme pěknou zábavu.

Pojďte zkusit ukázat červíkovi cestu za jeho miminky a najděte stejná písmenka. Určitě se Vám hra bude líbit!!!

Pokuste se rozluštit naší novou hru, kde si procvičíte, "Kdo co potřebuje ke své práci" a "Co nám dává a kde žije jaké zvířátko"! Přejeme hodně zábavy a úspěchů :-)!!!

Pracovní listy ke stažení

Omalovánky ke stažení