ÚNOR 2024

12. 2. a 28. 2. 2024

"Keramika v Domě dětí a mládeže"

V tyto dny mají děti ze třídy IV. Kytičky a III. Motýlci jet do Domu dětí a mládeže do keramické dílny, kde si vyrobí jarní keramický výtvor.

Cena za materiál činí 50 Kč. (Tato částka bude odečtena ze zálohy)

Z důvodu nepříznivého počasí je masopustní průvod zrušen. Děti si akci užijí v maskách v MŠ.

Děkujeme za pochopení.

Kolektiv MŠ Pomněnka

9. 2. 2024 (16. 2. 2024)

"Masopustní průvod s krásnobřezeňskými dětmi"

- V tento den se děti zapojí do masopustního průvodu, který se tradičně koná ve spolupráci se základní školou Anežky České. Děti se do průvodu zapojí v maskách šašků, zvířátek nebo kominíků a za doprovodu hlasité hudby projdeme společně sídlištěm, abychom mohli zahájit Masopust. :-)

21. 2. 2024

"Lunapark - Liberec"

- Hurá lunapark! Naše mateřská škola nabízí možnost dětem vydat se na výlet do lunaparku v Liberci, kde na ně bude čekat např. řetízkový kolotoč, houpačky, trampolína a spousty dalších atrakcí. :-)

Odjezd: 8:00 hod.                             Příjezd: cca 14:00 hod.

Cena výletu je 350 Kč.

27. 2. 2024

"Den otevřených dveří na ZŠ E. Krásnohorské"

Tento den se nejstarší děti vydají na ZŠ E. Krásnohorské na den otevřených dveří, kde se seznámí s prostředím základní školy.

Prosíme rodiče, aby přivedly své děti do MŠ nejpozději v 7:30 h.